قیمت پوکه معدنی

پوکه های ما به دلیل بدون واسطه و استخراج مستقیم از معادن پوکه خود از تعرفه های ارزان و اقتصادی برخوردار میباشد.

 

قیمت انواع پوكه معدنی

تفاوت قیمت انواع پوکه معدنی به دلیل اختلاف سایز و سبکی و سنگینی نوع پوکه معدنی میباشد.

 

 

سفارش پوکه و مشاوره رایگان:  ۰۹۱۸۹۰۷۰۵۰۲

 تماس:  ۰۸۷۳۵۲۴۸۲۴۳

لیست قیمت پوکه معدنی قروه(بروزرسانی)

نوع پوکه درجه کیفیت قیمت-تومان
پوکه سیاه بادامی ۱ هر متر مکعب ۲۷۰٫۰۰۰
پوکه سیاه بادامی ۲ هر متر مکعب ۲۲۰٫۰۰۰
بادامی مخلوط سیاه,قرمز,نخودی  ۱ هر متر مکعب ۲۵۰٫۰۰۰
پوکه سیاه نخودی ۱ هر متر مکعب ۳۴۰٫۰۰۰
پوکه نخودی ۲ هر متر مکعب ۲۸۰٫۰۰۰
پوکه عدسی سیاه ۱ هر متر مکعب ۲۸۰٫۰۰۰
پوکه سیاه  ۳ هر متر مکعب ۲۰۰٫۰۰۰
پوکه عدسی قرمز ۱ هر متر مکعب ۲۸۰٫۰۰۰
پوکه ماسه ی سیاه ۱ هر تن ۱۵۰٫۰۰۰
قلوه سنگ ۱ هر تن ۱۵۰٫۰۰۰
سنگ پا هرمی ۱ هر عدد ۴۰۰
سنگ پا دستگاه ۱ هر عدد ۳۰۰
  • قیمت انواع پوکه معدنی
  • شماره تماس معدن: ۰۸۷۳۵۲۴۸۲۴۳  

 

قیمت پوکه معدنی برای شیب بندی

استفاده از پوکه برای شیب بندی بام ساختمان ها یکی از مهم ترین موارد مصرف این سنگ های معدنی است. اگر قصد شیب بندی سقف ساختمانتان را دارید، گزینه ای بهتر از پوکه های دارای وزن پایین برایتان سراغ نداریم. شاید عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد، اما حقیقت این است که پوکه های مناسب شیب بندی عایق قوی صوت، حرارت و برودت هستند. بهترین پوکه ها برای شیب بندی بام پوکه های دارای ضریب انتقال حرارتی بین ۰۶۵/۰ تا ۰/۴۳۵ هستند.

قیمت پوکه معدنی برای شیب بندی تابع عوامل متعدد و متنوعی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر را برشمرد:

  • وزن پوکه
  • ابعاد پوکه
  • کیفیت پوکه

بهترین پیشنهاد قیمت پوکه معدنی برای شیب بندی پوکه معدنی بادامی است. از لحاظ (قیمت و وزن)پایین تری برخوردار است. مناسب ترین پوکه برای شیب بندی ساختمان است.

 

قیمت پوکه کف سازی

قیمت پوکه کف سازی استفاده از پوکه در کف سازی یکی از متداول ترین موارد مصرف این محصول کاربردی محسوب می شود. همان طور که در جریان هستید، کف سازی از جمله اصلی‌ترین بخش‌ های ساختمان سازی است که هرچه از اهمیت و حساسیت آن برایتان بگوییم، حق مطلب را ادا نکرده ایم. استفاده از پوکه های معدنی نخودی با کیفیتی که مقاومت و استحکام آن ها به طرز قابل توجهی بالا باشد، کار کف سازی را ساده و بی دردسر می سازد.

  • بهترین گزینه برای کف سازی ساختمان استفاده از پوکه های نخودی سبک یا مخلوط با سیمان برای مقاوم سازی یا تولید بتن سبک جهت جابجا  نشدن پوکه ها بعد از کف سازی.


عوامل گوناگون بسیاری وجود دارند که قیمت پوکه معدنی کف سازی را تحت تاثیر قرار می دهند. سایز، وزن، کیفیت، استحکام، درجه سختی، معدن مورد نظر و… نمونه هایی بارز از این عوامل محسوب می شوند.

قیمت پوکه کف سازی

 

قیمت پوکه ساختمانی

 را به صورت متر مکعبی، کیلویی و تنی محاسبه می کنند. پیش تر در مورد قیمت هر متر مکعب پوکه معدنی و قیمت هر تن پوکه ساختمانی به اختصار صحبت کردیم. حال می خواهیم به معرفی مختصر و مفید پارامترهای اثرگذار بر قیمت این مصالح  کاربردی بپردازیم. نوع پوکه معدنی یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که قیمت این محصولات را به طرز عجیبی تحت تاثیر قرار می دهد. بسیار مهم است که پوکه ساختمانی خریداری شده توسط شما بادامی است یا عدسی یا گردویی یا…!

علاوه بر فاکتورهای مذکور، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که قیمت پوکه معدنی ساختمانی را تحت تاثیر قرار می دهند. برای مثال استحکام، کیفیت، چگالی، وزن، هزینه حمل و نقل و… می توانند هزینه نهایی پوکه ساختمانی را دستخوش تغییر کنند. اگر پروژه ساختمانی عظیمی در پیش دارید، خرید عمده پوکه را در دستور کارتان قرار دهید تا هزینه نهایی مقرون به صرفه گردد.

عوامل موثر بر قیمت پوکه

قیمت پوکه معدنی بر اساس نوعی که دارد متفاوت می باشد. به عبارتی می توان گفت تفاوت قیمت پوکه معدنی به دلیل اختلاف سایز، سبکی و سنگینی نوع پوکه است. بنابراین ابتدا متقاضیان براساس نیاز خود نوع پوکه را تعیین می کنند. سپس براساس ویژگی های آن قیمت پوکه معدنی مشخص می شود.

قیمت هر متر مکعب پوکه معدنی

جالب و در عین حال لازم است بدانید که محاسبه وزن مخصوص پوکه معدنی بر حسب متر مکعب صورت می پذیرد. البته باید بدانید که این مسئله در مورد نوع سیمانی این مصالح صدق نکرده و قیمت این پوکه ها را بر حسب تُن حساب می‌کنند.
قیمت هر متر مکعب پوکه معدنی با در نظر گرفتن عوامل متعدد و متنوعی حساب می شود. نخستین و مهم ترین عامل موثر بر قیمت این مصالح، وزن آن ها است. نوع و سایز پوکه، کیفیت، میزان تخلخل، چگالی، استحکام و… از دیگر فاکتورهایی هستند بر قیمت هر متر مکعب پوکه معدنی تاثیر گذارند.

قیمت پوکه معدنی

امروزه به دلیل استفاده زیاد از پوکه بازار فروش پوکه بسیار پررونق می باشد. وزن مخصوص پوکه برحسب متر مکعب است. فروش پوکه براساس تن یا هر متر مکعب تعیین می شود. حتی پوکه بر حسب کیلوگرم هم به فروش می رسد. بنابراین قیمت پوکه معدنی قروه براساس وزنی که دارد متغیر خواهد بود. هر چقدر وزن پوکه بیشتر باشد قیمت آن هم کمتر می شود.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت

کیفیت پوکه (درجه ۱، درجه ۲، درجه ۳) از عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن می باشد. قیمت پوکه درجه ۱ به طبع بیشتر از درجه ۲ و درجه ۳ خواهد بود. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پوکه هزینه حمل و نقل آن می باشد. نوع پوکه از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن است. انواع مختلف پوکه از قبیل پوکه معدنی نخودی، سیاه، سفید، ماسه ای و … وجود داد. اما به جرات می توان گفت محبوب ترین و پرفروش ترین پوکه، پوکه معدنی قروه است.